Assan Demir ve Sac Sanayi A.Ş

Assan Demir ve Sac Sanayi A.Ş

1980 yılında üretime sürekli sıcak daldırma galvaniz üretimi ile başlamış olan Assan Galvaniz tesisleri, günümüzde nihai kullanıcıların ve sanayi firmalarının ihtiyaçlarına önem veren anlayış ile yassı çelik ürünleri üzerine servis hizmeti veren bir konumdadır.

Sanayici firmaların en büyük problemlerinden bir olan stok yönetimi konusunda çözüm ortağı olarak, yassı mamül ürün gruplarında ihtiyaç duyulan mamülleri, müşteri taleplerine göre stoklarında bulundurarak müşterilerinin taleplerine, Dilovası ve İskenderun tesislerinden imalat ve tedarik hizmeti vermeye devam etmektedir.

Sanayileşmenin bir göstergesi olan ülke bazında kişi başına düşen çelik tüketimi değerleri göz önüne alındığında ülkemiz gelişmekte olduğu gözlenebilmektedir ve kişi başına düşen çelik tüketimi giderek artmaktadır. Bu artışa paralel olarak teknolojik mamül çözümlerini de sanayici firmaların hizmetine sunmaktadır.

Üretime başladığı ilk yıllardan beri sektörde sürekli olarak kendini geliştirmiş ve sürekli ileriye giderek sektöre kalitesini adı ile damga vurmuş olan firmamız, sektöre kalite denildiğinde ASSAN olarak ilk akla gelen firma olmayı hedeflemiştir. Bu hedef doğrultusunda yeni yatırımlar ve kapasite arttırımları planlamakta ve amaç edindiği kalite ve kayıtsız müşteri memnuniyeti ilkeleri emin adımlar ile yoluna devam etmektedir.

Şirketimizin ana satış kalemlerini oluşturan mamül grupları,

 • Galvaniz sac - Rulo/paket sac/gofrajlı/oluk/trapez/stor
 • Boyalı sac - Rulo/paket/oluk/trapez/stor
 • Soğuk haddelenmiş sac - Rulo / paket sac
 • Dinamo / Motor sacı (Silisli sac)
 • Sıcak haddelenmiş sac - Rulo / paket sac
 • Sıcak haddelenmiş asitlenmiş yağlanmış sac - Rulo/paket sac
 • Alüminyum kaplı (Alüminize) - Rulo/paket sac
 • Alüzink - Rulo/paket sac
 • Trafo sacı (M4 / M5 / M6)
 • Teneke sac - rulo/paket sac
 • Gemi sacı
 • Paslanmaz sac rulo/paket

Olarak sıralanmakta ve tesislerimizde başta inşaat ve sanayi sektörü müşterilerimiz olmak üzere, her türlü çatı-cephe, duvar ve tavan kaplamaları, beyaz eşya ve yan Sanayi , otomotiv ve otomotiv yan sanayii, sıhhi tesisat, klima ve havalandırma kanalları, elektrik taşıma sistemleri, güneş enerji sistemleri, boru&profil endüstrisi, dükkan kepenk ve panjurları üreticileri, kablo ve kablo kanalı üreticileri , gemi Sanayi , çelik konstüksiyon, elektrik makinaları ve elektrik armatür üreticileri , trafo üreticileri gibi çok çeşitli sektörlere istenilen her ebatta dilinmiş, boy kesilmiş, rulo/paket olarak ve trapez/oluk/stor/mahya formlarında şekillendirilmiş olarak mamül sağlamaktadır.

Şirketimiz Dilovası tesislerinin yanı sıra İskenderun tesislerinden de müşterilerine hizmet vermekte olup müşterilerinin taleplerine göre mamül satış ve hizmeti vermektedir.


Kuruluş Tarihi: 13.11.1974
Faaliyet Alanı: Galvanizli rulo, galvanizli düz levha, galvanizli oluklu levha, galvanizli trapez levha, galvanizli stor levha, galvanizli mahya, galvanizli gofrajlı sac mamüllerinin üretimi, yassı mamül, demir çelik satış ve servis merkezi
Faaliyet Merkezi: Assan Tesisleri (Tuzla)
Web Sitesi assandemir.com
E-posta: info@assandemir.com.tr
Adres: Yayla Mahallesi D-100 Karayolu Rüya Sokak No:2 Tuzla 34940 İstanbul, Türkiye
Tel: +90 (216) 581 17 69
Faks: +90 (216) 395 60 28
Facebook: https://www.facebook.com/Assandemir