Assan-Bilisim

Assan Bilişim A.Ş.

Assan Bilişim A.Ş.

Bilgi teknolojileri ve iletişim sektörünün yön belirleyen kuruluşlarından biri olmayı hedefleyen Assan Bilişim, kurulduğu günden bu yana grup içi ve grup dışı müşterilerinin teknoloji ve süreçlerle ilgili ihtiyaçlarına inovatif, sürdürülebilir ve güvenilir çözümlerle karşılama hedefiyle çalışmaktadır. Bilgi ve iletişim hizmetlerinde her konuda uçtan uca hizmet verme anlayışı içinde geliştirdiği çözümlerle, müşterilerine beklentilerinin ötesinde hizmet verme ilkesiyle hareket etmektedir.

Assan Bilişim öncelikle müşteriye özgü kurumsal kaynak planlama çözümleri geliştirme, SAP ve Microsoft Axapta danışmanlığı, proje yönetimi, bilgi güvenliği yönetim sistemi kurulması, olağanüstü durum merkezi hizmetleri, sistem geliştirme, sistem destek, donanım ve entegratörlük hizmetleri, veri merkezi, çağrı merkezi, yazılım seçme, süreç geliştirme ve masaüstü destek hizmetleri sunan bir teknoloji ve danışmanlık şirketidir.

Uçak, otomotiv, dış ticaret, metal, prefabrik yapı, finansman, lojistik, gıda, sigortacılık, teknoloji, inşaat, ambalaj, enerji ve perakende sektörlerindeki bilgi birikimiyle yaptığı her işte müşteri odaklılığı ve kaliteyi en önemli hedefi kabul etmektedir.

Dünyadaki lider teknoloji şirketleri ile geliştirdiği iş ortaklıklarıyla grup içi ve grup dışı müşterilerine maliyet avantajı sunmaktadır. Yeni teknolojilerin, bilgisayar donanım ve yazılım ürünlerinin seçiminde, tedariğinde, süreçlerin yeni teknolojilere adaptasyonunda bilgi birikimi ve proje tecrübesiyle operasyonel verimliliği arttırırken riskleri de minimize etmeyi hedeflemektedir.

“Vizyon 2023” temasına uygun olarak bilim ve teknolojiye hakim, teknolojiyi bilinçli kullanan ve yeni teknolojiler üretebilen, teknolojik gelişmeleri toplumsal ve ekonomik faydaya dönüştürme yeteneği kazanmaya odaklı projeler geliştirmeyi temel hedef belirlemiştir. Bu kapsamda ISO 27001 bilgi güvenliği danışmanlığı, e-fatura projelerini başarıyla tamamlamıştır. Önümüzdeki dönemde de mevzuatın ve Türk Ticaret Kanunu’nu gerektirdiği projelere öncelik vermeye devam edecektir.

En önemli varlığı İnsan Kaynakları olan Assan Bilişim’in çalışanları değişik sektörlerden süreç birikimi kazanmış, lider teknoloji firmalarının eğitim akademilerini başarı ile tamamlamış ve uluslararası bilgi teknolojileri sertifikasyonlarına sahip uzman kadrolardır.


Kuruluş Tarihi: 03.02.2006
Faaliyet Alanı: Bilgi Teknolojileri, Veri Merkezi ve Altyapı Yönetimi, Yazılım Geliştirme ve İş Uygulamaları, ERP ve CRM Uygulamaları, İş Zekası Çözümleri, Sistem Destek ve Masaüstü Hizmetleri
Faaliyet Merkezi: Assan Tesisleri (Tuzla)
Web Sitesi assanbilisim.com.tr
E-posta: info@assanbilisim.com.tr
Adres: Yayla Mahallesi D-100 Karayolu Rüya Sokak No:2 Tuzla 34940, İstanbul, Türkiye
Tel: +90 (216) 581 10 00
Faks: +90 (216) 581 11 62